Požádat o kalkulaci bazénu

Plastové bazény

Plastové bazény se vyznačují především vysokou barevnou stálostí a UV stabilizací. Výraznou předností je maximální mechanická odolnost a pevnost, díky které dosahuje životnost tohoto materiálu až 30 let.

Obecné informace o plastových bazénech

Plastové bazény jsou vyráběny technologií horkovzdušného svařování polypropylenových desek o síle 6 mm, bazénové schody o síle 8 mm.
Vnitřní stěny bazénu jsou vždy opatřeny ochrannou fólií, která se sundává až po instalaci bazénu u zákazníka, aby nedošlo během přepravy a osazení bazénu k jejich poškození.
Materiál od českého výrobce IMG Bohemia, který používáme pro výrobu bazénů. je certifikován dokonce i pro pitnou vodu a vyniká vysokou stálobarevností, odolností vůči UV záření a dlouhou životností. Bazén je po celém obvodu vyztužen plastovými žebry, které zaručují dlouhodobě stálý a pevný tvar bazénu.
Plastové bazény

Bazénky pro děti

Netlačte se v létě na koupališti a užijte si koupání v pohodlí zahrady. Bazének si zamilují nejen děti, ale i dospělí. Hrana bazénku je zakončena lemem, aby nedošlo ke zranění. Rozměr a barva bazénku je na přání zákazníka s hloubkou 30–70 cm. Bazének je samonosný, vysoce odolný s životností až 20 let. Pro usazení nepotřebujete žádné stavební přípravy.
Široký výběr barev: světle modrá, bílá, béžová, šedá.
Plastové bazény

Bazénky pro psy

Vyrábíme bazénky pro psy z polypropylenového materiálu. Materiál je s UV stabilizací a je odolný proti poškrábání. Hrana bazénku je zakončena lemem, aby nedošlo ke zranění. Rozměr a barva bazénku je na přání zákazníka s hloubkou např. 30 cm. Bazének je samonosný, vysoce odolný s životností až 20 let. Pro usazení nepotřebujete žádné stavební přípravy.
Široký výběr barev: světle modrá, bílá, béžová, šedá.
Plastové bazény

Kruhové nadzemní bazény

Cenově dostupné nejsou pouze nafukovací kruhové bazény, ale také polypropylenové bazény, které jsou do průměru 4 m zcela samonosné. Nevyžadují stavební úpravy a jejich životnost je minimálně 20 let. Vyrábíme rozměry dle přání zákazníka. Hrana bazénu je zakončena lemem.
Výběr barev bílá, světle modrá, béžová, šedá.
Plastové bazény

Bazény s přelivovým žlabem

Bazény jsou zapuštěny do terénu až po horní okraj. Vedle horní hrany plastového bazénu je vytvořen žlab zakrytý mřížkou. Voda přetéká přes vrchní hranu bazénu do přelivového žlabu, odkud je gravitačně odváděna do vyrovnávací nádrže. Poté již probíhá klasická filtrace jako u skimmerových bazénů a voda je následně pomocí vtokových trysek vháněna zpět do bazénu. Výhodou tohoto systému je skutečnost, že v bazénu je vždy tolik vody, jaká je jeho hloubka. Netvoří se zde vlny, protože se nemají o co odrazit, což velmi výrazně zpříjemňuje plavání. Plavající má hlavu nad terénem, což vzbuzuje pocit většího prostoru. Nezanedbatelnou výhodou je i to, že znečištění, které se drží na hladině, je odváděno přelivovým žlabem, tudíž na stěnách bazénu neulpívají nečistoty. Okolo bazénu s přelivových žlabem je možné osadit bazénovou dlažbu.
Plastové bazény

Bazény se skimmerem

Bazény jsou zapuštěny do terénu až po horní okraj. Cca 10 cm pod horním okrajem bazénu se nachází odtokový otvor – skimmer. Skimmerem je voda odváděna do okruhu filtrace bazénu, kde je přečištěna a pomocí vtokových trysek je vháněna zpět do bazénu. U skimmerových bazénů je možno volit z různých typů plastových lemů (ukončení horní hrany bazénu) nebo lemové dlažby.
Plastové bazény

SWIM SPA POOL

Akrylátové plavecké SWIM SPA bazény vyrobené v České republice, jsou určené jak do země, tak jako zahradní nadzemní bazény s vlastní konstrukcí. Možnost zastřešení termokrytem, který spolu s důkladnou vnější izolací zajistí minimální provozní náklady i v zimním období. Díky zabudovanému topení lze bazén využívat celoročně a pohodlně regulovat teplotu vody dle potřeby, třeba i na dálku prostřednictvím mobilního telefonu. Unikátní XL protiproud a river spa systémem s obrovským výkonem nadchne i profesionální plavce. Lze navrhnout i verzi s masážními tryskami, sedátky a lehátky. Možnost napojení na pískovou filtraci a tepelné čerpadlo.
© 2024 Bazény Rouha | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
layers