Požádat o kalkulaci bazénu

Pozáruční servis bazénů

Jsme vaším partnerem v péči o bazény. Nabízíme moderní vysavače a odborný servis bazénů. Vaše spokojenost je naší prioritou.
Servis

Profesionální servis bazénů: servis, zazimování, rekonstrukce a filtrace

Nabízíme špičkový servis pro vaše bazény a bazénové technologie. Nejenže zajišťujeme pravidelnou údržbu a opravy, ale také zazimování a odzimování vašeho bazénu, abyste mohli v klidu očekávat příchod teplých dní. Pokud plánujete vylepšení, naše služby zahrnují i rekonstrukci bazénové technologie, včetně výměny filtračních náplní jako jsou písek a sklo.
servis bazénů a bazénových technologií
zazimování a odzimování bazénů a technologie
rekonstrukce bazénové technologie
výměna filtračních náplní (písek, sklo)
Servis

Voda pod kontrolou: Čistá voda a pohodlné teplo

Nabízíme kompletní servis v oblasti vodních úprav, včetně možnosti slané vody, bezchlórových úprav nebo tradičního chlórového zpracování. Navíc montujeme tepelná čerpadla, elektrické ohřevy a tepelné výměníky, abyste si mohli plně užívat komfortu vašeho bazénu nebo venkovního prostoru i v chladnějších dnech. Vaše pohodlí je pro nás klíčové, a proto se staráme o každý detail.
Servis

Bazénová pohoda: chemie, vysavače a opravy čerpadel

Poskytujeme vám kvalitní bazénovou chemii, abyste měli vodu vždy v optimálním stavu. Navíc nabízíme moderní automatické bazénové vysavače, které vám ulehčí práci při udržování čistoty.
Nemusíte se trápit s poruchami filtračních a protiproudých čerpadel. Náš tým odborníků je tu pro vás, abychom rychle a spolehlivě vyřešili jakýkoli problém.
dodávka bazénové chemie
oprava filtračních a protiproudých čerpadel
Potřebuje váš bazén pozáruční servis?
Neváhejte nám zavolat nebo vyplňte formulář.
Hledáte něco jiného?
© 2024 Bazény Rouha | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
layers