Požádat o kalkulaci bazénu

Sauny

Vybírejte ze široké nabídky saun, od moderních saun pokrytých kamennou břidlicí po sudové sauny vyrobené ze smrkového dřeva. Neutrácejte za veřejné sauny. Dopřejte si relax, kdykoliv se vám jen zachce.

Jsme specialisté na venkovní sauny

Pobyt v sauně je skvělým relaxačním a zdraví prospěšným zážitkem.
Kromě profesionální instalace zabezpečíme také následný servis – o saunu se postaráme i po našem odchodu.
V nabídce je i nadstandartní výbava – například stropní osvětlení s efektem hvězdné oblohy, rádio či panoramatické okno.
Nabízíme sauny mnoha tvarů, které stylově doplní každou zahradu i terasu.
Sauny dodáváme na klíč s veškerým potřebným vybavením.
Zkonzultujeme s vámi vaši představu a poradíme s výběrem vhodného umístění sauny.

Moderní zahradní sauna

Užívejte si relaxaci ve své vlastní sauně, kdykoliv se vám zachce. Tato sauna v moderním designu skvěle doplní každou zahradu. Její konstrukce je vyrobena z certifikovaného sušeného dřeva, které jí dodává typickou vůni i dlouhou životnost. Fasáda je vyhotovena z kamenné břidlice. Dopřejte si ojedinělý zážitek v podobě příjemného tepla, páry a nádechu rustikální břidlice.

Rozměry: vnější rozměry 245cm x 255cm, vnitřní rozměr 205cm x 220cm, výška 220 cm, hmotnost cca 2000 kg

Oválná sauna ze smrkového dřeva

Tato sauna je vyrobena z prvotřídního smrkového dřeva, které svou jemnou kresbou zkrášlí každý prostor. Dřevo jí také propůjčuje charakteristickou nezaměnitelnou vůni. Součástí sauny je prostorná šatna, pohodlné lavice i kamna. Díky nadstandartnímu příslušenství si navíc můžete saunu dovybavit panoramatickým sklem, rádiem či kamny. Dopřejte si saunu přesně takovou, jakou jste si vysnili.

Rozměry: Délka 400 cm / šířka 250 cm / výška 220 cm

Sauna Iglo ze smrkového dřeva

Unikátní smrkové sauny ve tvaru iglú nabízíme hned v několika rozměrech. Sauny Iglo vynikají nejen dokonalým řemeslným opracováním a atraktivním designem, ale i nejvyšším komfortem saunování. I tu nejmenší kabinu si navíc můžete nakonfigurovat prémiovou výbavou, jako je panoramatické sklo pro romantické výhledy do zahrady, nebo topením pro váš maximální komfort. Venkovní saunování má nezapomenutelné kouzlo – podlehněte mu také.

Rozměry: 240 cm x 3 m (šířka/délka) / 300 cm x 3 m / 240 cm x 4 m / 300 cm x 4 m / 240 cm x 5 m / 300 cm x 5 m / 240 cm x 6 m / 300 cm x 6 m

Sudová smrková sauna

Odpočinek ve sudové sauně bude tím pravým požitkem pro vaše tělo i mysl. I tato sauna je vyrobena ze smrkového dřeva, které jí propůjčuje dlouhou životnost, vysokou odolnost a charakteristickou vůni. V zadní části sauny jsou dvě okna, kterými můžete pozorovat proměny své zahrady v průběhu roku. V nabídce jsou i sudové sauny se šatnou či terasou.

Rozměry: 200 cm = sauna bez šatny a terasy / 250 cm = sauna bez šatny a terasy / 300 cm = 250 cm sauna + 50 cm terasa / 400 cm = 250 cm sauna + 100 cm šatna + 50 cm terasa / 500 cm = 250 cm sauna + 200 cm šatna + 50 cm terasa / 600 cm = 300 cm sauna + 250 cm šatna + 50 cm terasa

© 2024 Bazény Rouha | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
layers